Tonybet Poker spustil novú hru: Open-Face Chinese Pineapple 2-7

TonyBet Poker 2-7 OFC Poker

Milovníci Open-face Chinese (OFC) majú novú hru, najväčšia OFC online pokerová stránka TonyBet Poker spustila úplne novú vyriantu OFC pineapple 2-7.

Nová OFC hra je variant populárneho pineapple, v ktorej sa po hráčoch požaduje hrať svoju strednú líniu v režime Kansas City lowball (najlepšie je 7-5-4-3-2 rainbow). Na rozdiel od toho, ako sa to deje v "regulárnych" OFC pokerových hrách, hráč musí nastaviť čo najnižšiu ruku v strede, aby sa zabránilo chybe.

"Je to veľmi vzrušujúce," povedal PokerNews zástupca Tonybet Poker. "Hra je zábavná, zaujímavá a nepredvídateľná. Je to veľmi odlišné od bežného Pineapple: .., Keď budete hrať, musíte si obrátiť niektoré prepínače vo vašej hlave a prispôsobiť ich na iný herný režim"

2-7 Pineapple OFC pokerovej hry sú už k dispozícii na TonyBet Poker s limitmi, ktoré začínajú od púhych 0,02 € za bod a postupne stúpajú až do výšky € 25 / bod. V súčasnej dobe je hra k dispozícii ako na 3-handed stoloch, tak na heads-up cash game stoloch.

V roku 2015 spustí TonyBet viac OFC variantov

"Začatie 2-7 pineapple OFC nie je jediným prekvapením, ktorý TonyBet plánuje na rok 2015," ako vysvetlil jeden zo zástupcov herne, "nové hry budú čoskoro pridané."

"To je dôvod, prečo my aj naši hráči milujeme Open Face Chinese," uzavrel zástupca herne. "Hra je veľmi odlišná od všetkých ostatných pokrových hier, a najlepšie na tom je, že môžete žonglovať s ňou pridávať nové funkcie a vymýšľať nové varianty. Táto hra je živá a neustále sa vyvíja do niečoho úplne nového a ešte viac vzrušujúceho."

V rovnakom duchu, sa vyjadrila víťazka Tonybet OFC Poker Championship World High Roller Jennifer Shahade :

Domnievam sa, že nové OFC pokerové varianty sú potrebné na udržanie vysokej hernej popularity.
Hrám Open Face poker stále - pri čakaní na vlak, čakaní na lietadlo, v posteli, po celú dobu. Práve teraz získava popularitu v celej pokrovej komunite, ale myslím, že na udržanie tempa, ktoré potrebuje, je nutné vyvíjať a zavádzať nové varianty a nové formáty.

"Jennifer má úplnú pravdu,"komentoval zástupca TonyBet. "Celý koncept OFC kričí na nové funkcie a inovácie, a sme pripravení prijať výzvu."

"Pineapple Deuce-to-Seven je veľmi zábavná aj keď je to stále nová, už má svoju vlastnú fanúšikovskú základňu," pokračoval. "To je však len začiatok. V blízkej budúcnosti predstavíme ešte viac nových hier, ktoré poskytnú našim hráčom iba najlepšie on-line OFC zážitky."

Pre novinky, aktualizácie a ďalšie informácie sledujte PokerNews Twitter a Facebook.

Čo si myslíte?

More Stories

Other Stories